nový seminář - spory o zaplacení ve stavebnictví

Dne 4. června 2019 se bude konat nový kurz Platební spory ve stavebnictví - předcházení, řešení, poučení z chyb.  Ve spolupráci se zkušeným lektorem, advokátem a rozhodcem Dr. Josefem Černohlávkem jsme pro Vás připravili půldenní kurz o sporech o zaplacení v oboru stavebnictví. Cílem semináře je zprostředkovat praktické zkušenosti z právního řešení těchto sporů a poskytnout užitečné informace o dostupných nástrojích pro předcházení nebo následné řešení sporů a možnostech jejich využití.

Více informací o kurzu naleznete zde.

Proč Betonconsult?

Kvalita
Spolehlivost
Zkušenost
Stabilita

Mohlo by Vás zajímat

S ohledem na aktuální vývoj situace s koronavirem a s tím související preventivní opatření RUŠÍME VŠECHNY KURZY A SEMINÁŘE, které se měly konat do konce prvního pololetí  2020, zatím bez náhrady. Za komplikace se velmi omlouváme.

Pokud máte zájem o informace o nových odborných i sponzorovaných kurzech pro stavebnictví, přihlaste se prosím k ODBĚRU NOVINEK zde. Rádi Vás budeme informovat

Fungujeme nadále BEZ PŘERUŠENÍ. Pokud se k nám chystáte, kontaktujte nás prosím předem na telefonním čísle 607 660 065. Děkujeme.