Ing. Pavel Dohnálek, Ph.D.

Vystudoval magisterské studium na Massachusetts Institute of Technology (MIT) v Bostonu v USA, obor stavební a environmentální inženýrství, se zaměřením na stavební a zejména kompozitní materiály. Doktorské studium absolvoval na Vysokém učení technickém v Brně, fakulta stavební, Ústav technologie stavebních hmot a dílců pod vedením profesora Drochytky. Je autorizovaným inženýrem v oboru Zkoušení a diagnostika staveb.

V současné době působí ve firmě BETOSAN s.r.o., která se zabývá výrobou materiálů zejména pro opravy betonu a železobetonu a celou řadou dalších produktů tzv. stavební chemie. V rámci firmy se věnuje zejména výzkumu a vývoji nejrůznější typů materiálů stavební chemie a publikační činnosti v této oblasti. V rámci výzkumu a vývoje spolupracuje zejména s Fakultou stavební VUT Brno, Technickou univerzitou v Liberci, Ústavem fyzikální chemie J. Heyrovského, AV ČR a Ústavem anorganické chemie, AV ČR.

Proč Betonconsult?

Kvalita
Spolehlivost
Zkušenost
Stabilita

Mohlo by Vás zajímat

Pokud máte zájem o informace o nových odborných i sponzorovaných kurzech pro stavebnictví, přihlaste se prosím k ODBĚRU NOVINEK zde. Rádi Vás budeme informovat