Domů » Lektor » Ing. Jan Hromádko

Ing. Jan Hromádko

Hlavní kvalifikace

Dlouholeté zkušenosti s prohlídkami, kontrolou, diagnostickým průzkumem, přejímkami, návrhem údržby a oprav a odsouhlasování PD a technologických postupů staveb pozemních komunikací vč. vozovek a mostů, provádění zkoušek stavebních hmot, měření na stavbách a provádění diagnostických průzkumů PK. Autor nebo spoluautor TKP 18 MD, TKP 31 MD a TP 137 MD.

Praxe

Od roku 1980 jako mistr na stavbě vodovodního přivaděče Vysoká srbská-Náchod, od roku 1981 jako vedoucí betonárny a stavbyvedoucí na stavbě SMO-Jižní spojky v Praze (úsek Krč-Zahrad. Město), od roku 1986 jako investiční referent na stavbě D8 Trmice (ŘD Praha), od r. 1988 v OŘJ ŘD Praha.

Od roku 1996 jako vedoucí samostatného oddělení řízení jakosti a zkušební laboratoře u Ředitelství silnic a dálnic ČR, od listopadu 2012 pracuje jako interní auditor Ředitelství silnic a dálnic ČR, v úseku interního auditu a kontroly, GŘ.

Proč Betonconsult?

Kvalita
Spolehlivost
Zkušenost
Stabilita

Mohlo by Vás zajímat

Pokud máte zájem o informace o nových odborných i sponzorovaných kurzech pro stavebnictví, přihlaste se prosím k ODBĚRU NOVINEK zde. Rádi Vás budeme informovat