kurz VODONEPROPUSTNÉ KONSTRUKCE v BRNĚ

Seminář Vodonepropustné a vodotěsné konstrukce v Brně

Betonconsult s.r.o. pořádá v Brně dne 14.5.2019 seminář Vodonepropustné a vodotěsné konstrukce. Sponzorovaný odborný kurz se bude konat pod záštitou WTA CZ, Vědeckotechnické společnosti pro sanace staveb a péči o památky z.s., v areálu Stavební fakulty VUT v Brně, Veveří 331/95, Brno. Seminář se zaměřuje na navrhování, provádění a možnosti oprav vodonepropustných a vodotěsných konstrukcí. Jak pouze železobetonových, s krystalizačními přísadami, nebo bez nich, tak i s využitím povlakových izolací. Porovnány budou výhody a nevýhody jednotlivých řešení. Konkrétní problematika bude ilustrována na četných příkladech z praxe.

Vložné pouze 200,-Kč vč. DPH.

Přednášejí:
Ing. Richard Schejbal, Ing. Zdeněk Vávra, Jan Mandelík, Ing. Petr Tůma, Ph.D.

Akreditace kurzu: Kurz je zařazen do programu Celoživotního vzdělávání ČKAIT a je hodnocen  1 bodem. V rámci programu Celoživotního vzdělávání ČKA je seminář hodnocen 2 body. Autorizované osoby pro oblast sanace betonových konstrukcí (autorizace udělená podle Autorizačních pravidel WTA CZ a SSBK) získají 1 bod.

Podrobnosti o náplni kurzu a on-line přihlášku naleznete zde.

 

Proč Betonconsult?

Kvalita
Spolehlivost
Zkušenost
Stabilita

Mohlo by Vás zajímat

Pokud máte zájem o informace o nových odborných i sponzorovaných kurzech pro stavebnictví, přihlaste se prosím k ODBĚRU NOVINEK zde. Rádi Vás budeme informovat