Novinky na email

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení s novinkami o vzdělávacích akcích. V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 o ochraně osobních údajů General Data Protection Regulation (GDPR)  udělujete souhlas společnosti Betonconsult s.r.o., IČ: 27366774 se zasíláním e-mailových newsletterů na Vámi uvedenou e-mailovou adresu a se zpracováním poskytnutých údajů (e-mailové adresy) za tímto účelem. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou a lze ho kdykoli odvolat a zasílání novinek zrušit. Prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu níže a klikněte na "Přihlásit". Děkujeme.

 

 

Proč Betonconsult?

Kvalita
Spolehlivost
Zkušenost
Stabilita

Mohlo by Vás zajímat

NOVÁ ADRESA: Naši laboratoř a kancelář najdete nově na adrese: skladový areál Namar, Kyslíková 1984/4, Praha 12 - Modřany. Více informací zde

Podle nové evropské legislativy o ochraně osobních údajů GDPR potřebujeme Váš SOUHLAS k používání Vaší e-mailové adresy, abychom Vás mohli INFORMOVAT O NOVÝCH ODBORNÝCH A SPONZOROVANÝCH KURZECH e-mailem. Pokud máte zájem o informace o vzdělávacích akcích, přihlaste se prosím k ODBĚRU NOVINEK zde. Jinak Vás nebudeme moci dále kontaktovat. Děkujeme.